www.kulaliskorterid.eu
In English Mökit Virossa Auf Deutsch

Külaliskorterid Läänemaal

Üüri külaliskorter Läänemaalt!1

Külaliskorter Kiltsi, Haapsalu, Läänemaa

Külaliskorter Kiltsi Kahetoaline korter kuni 5 inimesele suvise kuurortlinna Haapsalu roheluses. Kesklinn asub 15-20 minutilise jalutuskäigu kaugusel. 15 minuti kaugusele jääb ka Haapsalu mereäärne liivarand ja ujumisvõimalus. Mõnusat looduslähedast puhkust pakub otse maja kõrval asuv parkmets. Külaliskorter asub väikeses kaheksa korteriga kahekorruselise korrusmaja II korrusel. Külaliskorteris on elutuba (läbikäidav), magamistuba, köök, duširuum ja WC. Kokku on külaliskorteris kuni 5 magamiskohta: magamistoas kaheinimesevoodi, elutoas diivanvoodi, lisavoodi (madrats). TV Parkimine maja ees (tasuta). Korteri juurde kuulub ka õuealale jääv puhkenurk koos aiamööbli ja grillimisvõimalusega. Lastele on maja õuealal maja juurde kuuluv liivakast ja kiiged.Külaliskorter Kiltsi, Haapsalu, Läänemaa

Külaliskorter Kiltsi Kahetoaline korter kuni 5 inimesele suvise kuurortlinna Haapsalu roheluses.
Kesklinn asub 15-20 minutilise jalutuskäigu kaugusel. 15 minuti kaugusele jääb ka Haapsalu mereäärne liivarand ja ujumisvõimalus.
Mõnusat looduslähedast puhkust pakub otse maja kõrval asuv parkmets.
Külaliskorter asub väikeses kaheksa korteriga kahekorruselise korrusmaja II korrusel. Külaliskorteris on elutuba (läbikäidav), magamistuba, köök, duširuum ja WC. Kokku on külaliskorteris kuni 5 magamiskohta: magamistoas kaheinimesevoodi, elutoas suur diivanvoodi, välivoodi.
TV
Parkimine maja ees (tasuta).
Korteri juurde kuulub ka õuealale jääv puhkenurk koos aiamööbli ja grillimisvõimalusega. Lastele on maja õuealal maja juurde kuuluv liivakast ja kiiged.
Saunahuvilistel on võimalus kokkuleppel kasutada ka majast ca 100 m kaugusele jäävat eraldi saunamaja.
Kohapeal aidatakse korraldada ka jalgrataste laenutamist.Maja II korrus (5 tuba) Tallinna mnt, Haapsalu, Läänemaa

Maja II korrus (5 tuba) Tallinna mnt Ruumikas 5-e toaline katusekorter kuni 10 inimesele maja II korrusel Haapsalu servas Uuemõisas. Haapsalu kesklinn on kõigest 2,6 km kaugusel, rand 3,6 km kaugusel. Haapsalu vanalinn oma mõnusate kohvikutega ning keskaegne loss ning piiskopilinnus, suviste ürituste toimumiskohad jäävad ca 3 km kaugusele. Lähimad söögikohad mõnekümne meetri raadiuses.
Hea võimalus korraldada päevareise Hiiumaale, Tallinnasse, Pärnusse, Saaremaale.
Külaliskorteris on ruumikas elutuba, 4 eraldi asuvat magamistuba, köök, 2 duširuumi, 2 WC-d.
TV. WiFi. Nõudepesumasin. Pesumasin.
Kokku on 10 voodikohta.
Parkimine maja kõrval asuvas parklas (tasuta).
Maja taha on rajatud väike grillinurk aiamööbliga.
Jalgrataste hoiustamise võimalus.Külaliskorter Luigelahe, Haapsalu, Läänemaa

Külaliskorter Luigelahe SUUREPÄRANE ASUKOHT HAAPSALU VANALINNAS - merest ja piiskopilinnusest kõigest mõnesaja meetri kaugusel!
Kolmetoaline korter kuni 6 inimesele paarisaja aasta vanuses värvika ajalooga Wekchini suvemajas.
Suvemaja juurde kuulub ühiskasutuses olev 5000m2 suurune hooldatud õunapuu- ja lilleaed. Aias on väike kiikedega mänguväljak lastele, lõkkeplats, grillimisvõimalus, aiamööbel.
Ruumide sisekujunduses on püütud võimalikult palju säilitada lihtsat retrohõngulist miljööd, samas on aga lisatud kaasagseid olmemugavusi.
Külaliskorteris on elutuba (läbikäidav), kaks eraldi asuvat magamistuba, väike köök+klaasveranda, duširuum+WC.
Kokku on 4+2 magamiskohta (mõlemas magamistoas kokkulükkamisvõimalusega 2 üheinimesevoodit, elutoas diivanvoodi, tugitoolvoodi; välivoodi).
TV.
Korteril on eraldi sissepääs läbi veranda, mis on küll korteri külaliste kasutuses, kuid pererahvas kasutab seda aeg-ajalt oma majapoolele sisenemiseks-väljumiseks.
Parkimine maja kinnises hoovis.
Mõneminutiliste jalutuskäikude kaugusele jääb kõik mõnusaks puhkuseks vajalik: hulgaliselt laste mänguväljakuid, mängutubasid, mereäärne rannapromenaad, hulgaliselt kohvikuid, ajalooline piiskopilinnus, mis on eriti populaarne kultuurisündmuste toimumiskoht.

Vaata korteriplaani sellest lingist.

Vaata geoplaani sellest lingist.Külaliskorter Ungru kodumajutus, Haapsalu, Läänemaa

Külaliskorter Ungru kodumajutus Külaliskorter (1/2 eramajast) 7 inimesele asub Eesti ühes mereäärsetest suvituslinnadest - Haapsalus Paralepa parkmetsas, väga vaikses ja mõnusas piirkonnas. Haapsalu kesklinnani on kõigest 1,5 km, liivase kaldaga suplusrannani aga vaid 500 m.
Elamispind läbib kaht korrust ja on eraldi sissepääsuga.
Külaliste kasutada on alumisel korrusel asuv elutuba, köök, WC ning teisel korrusel kaks eraldi magamistuba. Samal korrusel on ka dušinurk ja eraldi WC.
Kokku on majas 7 voodikohta (hinna sees), samas on võimalik soovi korral veel 2 voodikohta (lisatasu eest).
TV. Internet oma arvuti kasutajale. Triikimisvõimalus. Lemmikloomad lubatud.
Väljas istumise ja grillimise võimalus.
Parkimine maja kõrval kinnises hoovis.Maja II korrus Viigi, Haapsalu, Läänemaa

Maja II korrus Viigi SUPER ASUKOHT - MERE KALDAL HAAPSALUS, kesklinna vahetus läheduses!
Kahekorruselise merevaatega villa II korrus kuni 10 inimesele väikeses kuurortlinnas Haapsalus!
II korrusel on külaliste kasutada 3 eraldi asuvat magamistuba, avatud planeeringuga puhkenurk koos väikse kööginurgaga, kus on lihtsad võimalused kerge hommikusöögi valmistamiseks. Oma vannituba+WC teisel korrusel. Esimesel korrusel koridoris ühiskasutuses olev WC.
TV. Internet oma arvuti kasutajaile. Pesumasina kasutamise võimalus (kokkuleppel). Grillimisvõimalus.
Voodikohti on 6+4: 3 kaheinimesevoodit, 2 diivanvoodit, tugitoolvoodi. Soovi korral lisatasu eest veel 2 lisakohta (välivoodid).
Suurimast magamistoast viib otseuks luksusliku merevaatega suurele terrassile, kus on võimalik päevitada, mere ilu ja päikeseloojangut nautida.
Maja taga esimesele korrusele jääb terrass, kus on mõnus aega veeta, grillida. Majatagusest aiavärvavast pääseb otse merekaldale, kus suurematel lastel ja täiskasvanutel on võimalus end soovi korral meres värksendada.
Parkimine maja õuealale jääval parkimisplatsil (2-3 autokohta, tasuta).
Haapsalu vanalinn, lossivaremed-piiskopilinnu, SPA, rannapromenaad, kohvikud-restoranid on 5-10minutilise jalutuskäigu kaugusel. Mõnesaja meetri kaugusele jääb väike kohalik supluskallas, suuremad lastemänguväljakud on piiskopilinnuses, rannapromenaadi läheduses, jalutuskäigu kaugusele jääb ka Iloni Imedemaa (laste mängumaja ja lasteürituste toimumiskoht).1