www.kulaliskorterid.eu
In English Mökit Virossa

Maja II korrus Viigi, Haapsalu, Läänemaa

Üüri külaliskorter Pärnust!

Maja II korrus Viigi SUPER ASUKOHT - MERE KALDAL HAAPSALUS, kesklinna vahetus läheduses!
Kahekorruselise merevaatega villa II korrus kuni 10 inimesele väikeses kuurortlinnas Haapsalus!
II korrusel on külaliste kasutada 3 eraldi asuvat magamistuba, avatud planeeringuga puhkenurk koos väikse kööginurgaga, kus on lihtsad võimalused kerge hommikusöögi valmistamiseks. Oma vannituba+WC teisel korrusel. Esimesel korrusel koridoris ühiskasutuses olev WC.
TV. Internet oma arvuti kasutajaile. Pesumasina kasutamise võimalus (kokkuleppel). Grillimisvõimalus.
Voodikohti on 6+4: 3 kaheinimesevoodit, 2 diivanvoodit, tugitoolvoodi. Soovi korral lisatasu eest veel 2 lisakohta (välivoodid).
Suurimast magamistoast viib otseuks luksusliku merevaatega suurele terrassile, kus on võimalik päevitada, mere ilu ja päikeseloojangut nautida.
Maja taga esimesele korrusele jääb terrass, kus on mõnus aega veeta, grillida. Majatagusest aiavärvavast pääseb otse merekaldale, kus suurematel lastel ja täiskasvanutel on võimalus end soovi korral meres värksendada.
Parkimine maja õuealale jääval parkimisplatsil (2-3 autokohta, tasuta).
Haapsalu vanalinn, lossivaremed-piiskopilinnu, SPA, rannapromenaad, kohvikud-restoranid on 5-10minutilise jalutuskäigu kaugusel. Mõnesaja meetri kaugusele jääb väike kohalik supluskallas, suuremad lastemänguväljakud on piiskopilinnuses, rannapromenaadi läheduses, jalutuskäigu kaugusele jääb ka Iloni Imedemaa (laste mängumaja ja lasteürituste toimumiskoht)....