www.kulaliskorterid.eu
In English Mökit Virossa

Külaliskorter Luigelahe, Haapsalu, Läänemaa

Üüri külaliskorter Pärnust!

Külaliskorter Luigelahe SUUREPÄRANE ASUKOHT HAAPSALU VANALINNAS - merest ja piiskopilinnusest kõigest mõnesaja meetri kaugusel!
Kolmetoaline korter kuni 6 inimesele paarisaja aasta vanuses värvika ajalooga Wekchini suvemajas.
Suvemaja juurde kuulub ühiskasutuses olev 5000m2 suurune hooldatud õunapuu- ja lilleaed. Aias on väike kiikedega mänguväljak lastele, lõkkeplats, grillimisvõimalus, aiamööbel.
Ruumide sisekujunduses on püütud võimalikult palju säilitada lihtsat retrohõngulist miljööd, samas on aga lisatud kaasagseid olmemugavusi.
Külaliskorteris on elutuba (läbikäidav), kaks eraldi asuvat magamistuba, väike köök+klaasveranda, duširuum+WC.
Kokku on 4+2 magamiskohta (mõlemas magamistoas kokkulükkamisvõimalusega 2 üheinimesevoodit, elutoas diivanvoodi, tugitoolvoodi; välivoodi).
TV.
Korteril on eraldi sissepääs läbi veranda, mis on küll korteri külaliste kasutuses, kuid pererahvas kasutab seda aeg-ajalt oma majapoolele sisenemiseks-väljumiseks.
Parkimine maja kinnises hoovis.
Mõneminutiliste jalutuskäikude kaugusele jääb kõik mõnusaks puhkuseks vajalik: hulgaliselt laste mänguväljakuid, mängutubasid, mereäärne rannapromenaad, hulgaliselt kohvikuid, ajalooline piiskopilinnus, mis on eriti populaarne kultuurisündmuste toimumiskoht.

Vaata korteriplaani sellest lingist.

Vaata geoplaani sellest lingist. ...